Partnerzy Biznesowi

BetBrain jest otwarte na nowe przedsięwzięcia biznesowe i posiada szeroka ofertę w zakresie integracji zawartości. Przeczytaj więcej o naszej firmie i zakresie opcji współpracy poniżej.

 • O firmie

  BetBrain dostarcza darmową usługę WWW, pozwalającą użytkownikom na porównanie kursów zakładów sportowych z ofert bukmacherów na całym świecie, zarówno przed meczem jak i w trakcie zdarzenia. Kursy są odświeżane automatycznie przy współpracy bukmacherów dostępnych na BetBrain.com. Dodatkowo, BetBrain oferuje przydatne informacje sportowe, takie jak najważniejsze wydarzenia, statystyki, wyniki i wykresy z historia kursów.

  Kluczową wartością tej informacji jest możliwość uzyskania najlepszego kursu. Ponadto, BetBrain stosuje w pełni automatyczne filtry, pozwalające wybrać najbardziej interesujące oferty dostępne w danej chwili. Użytkownicy mogą zasubskrybować usługę e-mail i otrzymywać te oferty bezpośrednio.

  Czytaj więcej
 • Zawartość na Twojej stronie

  Możesz dodać na swojej stronie darmowe rozwiązanie porównywania kursów!

  Udostępniajac nasze kursy na swojej stronie, zwiększasz lojalność swoich zarejestrowanych użytkowników i przyciągasz nowych, oferując im wysokiej jakości zawartość.

  BetBrain nie pobiera opłat za tę usługę, nie ryzykujesz więc niczym. Dostajesz natomiast wartościową treść, która pozwala Ci zwiększyć zysk z reklamy i z programów partnerskich.

  Integracja usługi jest niezwykle prosta i opiera się na elemencie iFrame. Sprowadza się do skopiowania i wklejenia fragmentu kodu na Twojej stronie.

  Czytaj więcej
 • Reklama

  BetBrain chętnie angażuje się w długoterminowe partnerstwa z operatorami branży bukmacherskiej.

  Pomagamy operatorom uzyskać satysfakcjonujący ruch na stronie i zwiększyć swiadomość ich marki poprzez dwa rodzaje oferowanych partnerstw: Specjalne wyróżnienie kursów w zestawieniach oraz reklamę na naszej stronie i w naszych newsletterach za pomocą aktywnych tekstowych banerów.

  Informacje o naszych usługach znajdziesz również na: igbaffiliateawards.com .

  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o możliwościach w zakresie reklamy i programów partnerskich w BetBrain, skontaktuj się z nami pod adresem sales@betbrain.com.

  Czytaj więcej