O BetBrain Software Ltd

Usługa

BetBrain dostarcza darmową usługę WWW, pozwalającą użytkownikom na porównanie kursów zakładów sportowych z ofert bukmacherów na całym świecie, zarówno przed meczem jak i w trakcie zdarzenia. Kursy są odświeżane automatycznie przy współpracy bukmacherów dostępnych na BetBrain.com. Dodatkowo, BetBrain oferuje przydatne informacje sportowe, takie jak najważniejsze wydarzenia, statystyki, wyniki i wykresy z historia kursów.

Kluczową wartością tej informacji jest możliwość uzyskania najlepszego kursu. Ponadto, BetBrain stosuje w pełni automatyczne filtry, pozwalające wybrać najbardziej interesujące oferty dostępne w danej chwili. Użytkownicy mogą zasubskrybować usługę e-mail i otrzymywać te oferty bezpośrednio.

Historia firmy

BetBrain Ltd zostala zalożona w maju 2000 r. Jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością opartą na prawie brytyjskim. Właścicielami BetBrain są jej założyciel i prezes, Ebbe Groes, oraz pracownicy.

BetBrain posiada siedziby w Wielkiej Brytanii i Rumunii i zatrudnia zespół 40 profesjonalistów.

W swojej historii firmie przyznano wiele nagród i wyróżnień, w tym prestiżowy tytuł „Najlepszego Partnera Bukmacherów Sportowych” w latach: 2008, 2009 i 2010.

Dane kontaktowe

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz podzielić się komentarzem, użyj naszej strony z informacjami kontaktowymi. Nasz dział obsługi klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania w języku angielskim.

Zapytania biznesowe kieruj na adres sales@betbrain.com.