Pomoc & Obsługa Klienta

 • Czym jest BetBrain?

  W BetBrain dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci możliwie najdokładniejszą informację o kursach dostępnych w całym Internecie. Innymi słowy, możesz sprawdzić i porównać kursy 97 bukmacherów i giełd zakładów z całego globu, oferowane na praktycznie każde zdarzenie sportowe na świecie o każdej porze.

  Posiadamy szereg narzędzi i funkcji ułatwiających grę w zakładach. Niektóre z nich wymagają utworzenia konta.

  Dokonaliśmy gruntownej reorganizacji nawigacji pomiędzy działami BetBrain. Zamiast przycisków po lewej stronie, stworzyliśmy wygodne zakładki rozdzielające poszczególne działy na stronie.

  Dostęp do poszczególnych dyscyplin, regionów i turniejów nie uległ zmianie, uczyniliśmy go jednak szybszym niż kiedykolwiek. Będąc w dziale BetBrain Porównanie Kursów, albo kliknij pozycję w menu, albo rozwiń i zwiń odpowiadające jej podpunkty, klikając przyciski Rozwiń i Zwiń obok każdej pozycji.

  Czytaj Więcej
 • Jak zacząć

  Podczas korzystania z naszego serwisu możesz uzyskać pomoc lub informacje, klikając ten przycisk: ?.

  Pod Mecze możesz wybrać mecze, na które chcesz zobaczyć kursy. Pod Zwycięzca uzyskasz kursy na zdarzenia, takie jak zwycięzca Premier League. Kliknij Najbliższe mecze, aby sprawdzić kursy na nadchodzące wydarzenia, a Statystyki i Wyniki, aby zobaczyć, jak Twoje ulubione zespoły i zawodnicy ostatnio się spisują.

  Wybierz bukmachera, klikając link z wybraną nazwą. Zostaniesz przeniesiony na jego stronę internetowa. Dla niektórych bukmacherów przekierowanie nastąpi bezpośrednio do interesującego Cie zdarzenia. Takie linki znajdują się przy kursach w Tabelach kursów.

  Bukmacherzy kierują się różnymi zasadami i ustaleniami. Z tego względu dobrze jest zapoznać się w każdym przypadku z regulaminem. Niezbędne informacje o bukmacherach pozwolą Ci poznać wybraną firmę.

  Czytaj Więcej
 • Elementarny przewodnik gracza

  Kursy są liczbami, które służą do kalkulowania wysokości wygranej za dana stawkę. Główną zasadą jest, że im wyższy kurs tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej.

  Przeważnie spotykamy się z trzema rodzajami przedstawiania kursów. W zależności od kraju w którym operuje dany bukmacher kurs jest prezentowany za pomocą europejskiego, brytyjskiego, amerykańskiego, malezyjskiego, indonezyjskiego, lub też hongkońskiego standardu.

  Niektórzy bukmacherzy obsługują więcej niż jeden z tych standardów. Po wejściu na stronę bukmachera, format może być inny, ale wystarczy go tylko zmienić, aby mieć pewność, że operujesz na odpowiednich kursach.

  Handicapy są sposobem na jeszcze większe uatrakcyjnienie zakładów na widowiska sportowe. W zakładach bukmacherskich tworzy się to poprzez dodanie jednej z drużyn punktów lub bramki przewagi. Nazwy dla tych zakładów mogą się różnić, a różnice będą wynikały na przykład z położenia geograficznego, ale główna idea tych zakładów pozostaje taka sama.

  Czytaj Więcej
 • Techniki Zaawansowane & Tajniki gry

  Giełdy zakładów są podobne do innych giełd: przedmioty (zdarzenia sportowe) mogą być sprzedawane i kupowane, zawierane są kontrakty. Nie obstawiasz przeciwko kantorowi, jak w przypadku klasycznych bukmacherów, obstawiasz przeciwko innym użytkownikom giełdy zakładów.

  SureBet lub inaczej zakład arbitrażowy to zestaw zakładów, w którym masz pewność wygranej, niezależnie od wyniku obstawianego meczu. Nie możesz przegrać.

  Ten krótki przewodnik na temat arbitrażu pomoże Ci zacząć i wyrobić sobie pewne dobre nawyki podczas gry. Nie jest on w żadnym wypadku wyczerpujący. Z czasem nauczysz sie więcej, czerpiąc zarówno z własnego doświadczenia jak i z rozmów z innymi ludźmi. Uważaj i bądź sprytny!

  SureBety pojawiają się i znikają. W szczególności te, w skład których wchodzą kursy z giełd zakładów bywają krótkotrwale, ponieważ działania użytkowników potrafią zmienić kurs w mgnieniu oka. Przede wszystkim, potrzebujesz szybkiej informacji. Tylko produkt SureBet Pro może Ci ją zapewnić.

  Czytaj Więcej

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz trudności ze stroną, kursami lub jakikolwiek inny problem, wyślij nam wiadomość e-mail na betbrain@betbrain.com albo skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz tu:

PROSTY W OBSŁUDZE FORMULARZ KONTAKTOWY