Czym jest BetBrain?

W BetBrain dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci możliwie najdokładniejszą informację o kursach dostępnych w całym Internecie. Innymi słowy, możesz sprawdzić i porównać kursy 97 bukmacherów i giełd zakładów z całego globu, oferowane na praktycznie każde zdarzenie sportowe na świecie o każdej porze.

Posiadamy szereg narzędzi i funkcji ułatwiających grę w zakładach. Niektóre z nich wymagają utworzenia konta.

Nawigacja

Dokonaliśmy gruntownej reorganizacji nawigacji pomiędzy działami BetBrain. Zamiast przycisków po lewej stronie, stworzyliśmy wygodne zakładki rozdzielające poszczególne działy na stronie.

Dostęp do poszczególnych dyscyplin, regionów i rozgrywek Dostęp do poszczególnych dyscyplin, regionów i turniejów nie uległ zmianie, uczyniliśmy go jednak szybszym niż kiedykolwiek. Będąc w dziale BetBrain Porównanie Kursów, albo kliknij pozycję w menu, albo rozwiń i zwiń odpowiadające jej podpunkty, klikając przyciski Rozwiń i Zwiń obok każdej pozycji. Załóżmy na przykład, że chcesz wyświetlić kursy Premier League. Znajdź pozycję 'Piłka Nożna', a następnie kliknij 'Rozwiń', znajdź pozycję 'Anglia', rozwiń ją i kliknij 'Premier League'. Zwróć również uwagę na liczbę obok każdej nazwy zawodów, pomocnie reprezentującą liczbę aktywnych w tych zawodach zdarzeń.

Funkcje tabeli z kursami

Każdą tabelę z kursami możesz posortować, aby zobaczyć kursy uporządkowane według wybranej kolumny.

Nasz system porównywania kursów oferowanych na żywo jest prawdopodobnie najlepszy na świecie! Kursy zmienione w ciągu ostatnich 10 minut zaznaczone są kierunkową strzałką w tabelach z kursami. Wykorzystaj wiedzę o kierunku poruszania sie rynku! Kliknij na kursy, aby zobaczyć poprzednią wartość i godzinę zmiany.

Giełdy zakładów charakteryzują się czasami ograniczoną płynnością przy maksymalnych kursach. Umieść kursor myszy na kursie, aby zobaczyć okienko pokazujące również drugie i trzecie w kolejności najlepsze kursy, wraz z dostępnymi stawkami. Możesz też ukryć/pokazać wszystkie dane z giełd, klikając odpowiednie pole wyboru w menu Ustawienia.

Pozostałe Informacje

Użyj funkcji Mój Kupon, aby porównać kursy zakładów kombi. Wystarczy, że klikniesz '+ Kupon' w tabeli z kursami i zbudujesz swój kupon. Kupon jest również wygodnym narzędziem do zapisywania meczów, które Cię interesują, aby przejrzeć je podczas kolejnych odwiedzin strony.

Przy niektórych typach zakładów możliwe jest wydedukowanie oszacowanego prawdopodobieństwa odpowiadającego kursom danego bukmachera. Wyniki tych obliczeń można zobaczyć w tabelach z kursami.

Dokładne informacje o różnych aspektach używania większości bukmacherów obecnych na BetBrain, w tym najnowsze oferty i promocje.

Po założeniu konta, możesz dostosować swoją listę bukmacherów, wybrać dwóch dodatkowych bukmacherów do porównań i wyrazić chęć otrzymywania poczty BrainMail.

Błędy techniczne i opóźnienia mogą sprawić, że kursy będą nieaktualne. Zbieramy dużą ilość informacji z wielu różnych źródeł. W trakcie tego procesu mogą pojawić się błędy. Oprócz tego, sam bukmacher może mieć problemy techniczne ze stroną lub wolne połączenia internetowe mogą udaremnić uaktualnienie informacji. Przed złożeniem zakładu zawsze sprawdzaj kursy. Na dostarczane informacje nie udzielamy gwarancji.

Na naszej stronie używamy ciasteczek i języka JavaScript.

Życzymy poprawienia zwrotu z zakładów sportowych.