Jak zacząć

Podczas korzystania z naszego serwisu możesz uzyskać pomoc lub informacje, klikając ten przycisk: ?.

Poniżej znajdziesz przewodnik informujący, jak rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich.

Znajdź najlepsze kursy

Pod Mecze możesz wybrać mecze, na które chcesz zobaczyć kursy. Pod Zwycięzca uzyskasz kursy na zdarzenia, takie jak zwycięzca Premier League. Kliknij Najbliższe mecze, aby sprawdzić kursy na nadchodzące wydarzenia, a Statystyki i Wyniki, aby zobaczyć, jak Twoje ulubione zespoły i zawodnicy ostatnio się spisują.

Kliknij link do firmy bukmacherskiej

Wybierz bukmachera, klikając link z wybraną nazwą. Zostaniesz przeniesiony na jego stronę internetowa. Dla niektórych bukmacherów przekierowanie nastąpi bezpośrednio do interesującego Cie zdarzenia. Takie linki znajdują się przy kursach w Tabelach kursów.

Sprawdź bukmachera

Bukmacherzy kierują się różnymi zasadami i ustaleniami. Z tego względu dobrze jest zapoznać się w każdym przypadku z regulaminem. Niezbędne Informacje o bukmacherach, pozwolą Ci poznać wybraną firmę.

Poniżej znajdziesz listę rzeczy, które warto wiedzieć:

  • Możliwości wpłaty na konto gracza
  • Wymagana minimalna kwota wpłaty
  • Możliwości wypłacenia pieniędzy z konta gracza
  • Opłaty w związku z wpłatami na konto gracza
  • Opłaty zwiazane z wypłatami z konta gracza
  • Minimalna liczba meczy wymagana do zawarcia zakładu
  • Minimalna stawka wymagana do zawarcia zakładu
  • Maksymalna możliwa stawka w jednym zakładzie
  • Maksymalna dozwolona wygrana w jednym zakładzie
  • Reguły dotyczące unieważnienia zawartych zakładów

Bukmacherzy maja różne zasady i regulaminy, dlatego przed przystąpieniem do gry należy zapoznać się z konkretnymi zasadami stosowanymi u danego bukmachera.

Załóż konto

Zanim złożysz zakład musisz najpierw założyć konto gracza. Musisz wprowadzić swoje dane osobowe do systemu danego bukmachera. Kiedy przebrniesz przez proces rejestracji musisz wprowadzić/otrzymać nazwę użytkownika, hasło i/lub numer konta gracza. Warto zapisać ten numer w miejscu niedostępnym dla osób postronnych.

Niektórzy bukmacherzy oferują premie dla nowych członków. Pamiętaj, że należy najpierw zapoznać się z zasadami na jakich można daną premię otrzymać.

Wpłata środków na konto gracza

W większości przypadków wpłaty można dokonać przy pomocy karty kredytowej, czeku lub przelewu bankowego. Wpłata dokonana przy pomocy karty kredytowej pojawia się na Twoim koncie niemalże natychmiast, podczas gdy przy dwóch pozostałych metodach należy poczekać kilka dni. Opłaty pobierane przy przelewie pieniędzy są różne, czasami bukmacherzy część opłat biorą na siebie. Jednak obowiązujące zasady należy sprawdzić u każdego bukmachera i w każdym banku indywidualnie.

Typowanie zdarzenia

Po wpłaceniu środków na swoje konto można rozpocząć typowanie. Zauważ, że niektórzy bukmacherzy nie umożliwiają typowania wyników pojedynczych zdarzeń. Możesz się też spotkać z różnymi sposobami prezentacji kursów. Istnieją standardy: europejski, brytyjski i amerykański. O sposobach prezentacji kursów przeczytaj tutaj: Rodzaje kursów. W niektórych firmach bukmacherskich zamiast stawki wpisuje się oczekiwaną wygraną.

Wypłata pieniędzy z konta gracza

Najczęstszym sposobem wypłaty jest, tak jak w przypadku wpłat, karta kredytowa, czek bankowy, bądź też przelew bankowy. Tutaj również czas transferu pieniędzy jest różny. Pamiętaj o sprawdzeniu otrzymanej kwoty, bowiem często pobierane są opłaty za przeliczenie walut.