Informacje prawne

 • Warunki ogólne

  Rejestrując się i korzystając ze strony betbrain.com, pod adresem url www.betbrain.com, użytkownik wyraża zgodę na poniższe warunki. Dodatkowe zasady, które stanowią cześć niniejszych warunków przedstawiono także w dziale polityka prywatności oraz wyłączenie odpowiedzialności.

  BetBrain może udoskonalać i (lub) zmieniać produkty i usługi bez uprzedniego powiadomienia.

  Wszelkie materiały zawarte na stronie internetowej, w tym, bez ograniczeń, zdjęcia, obrazy graficzne, logo, fotografie oraz materiały audio i wideo są własnością BetBrain. Użytkownik może pobierać treści ze strony i wyświetlać je na ekranie komputera, drukować pojedyncze strony na papierze (ale nie kopiować na fotokopiarce) oraz przechowywać takie strony w formie elektronicznej (ale nie na serwerze lub innym urządzeniu podłączonym do sieci) dla osobistych, niekomercyjnych celów.

  Czytaj więcej
 • Wyłączenie odpowiedzialności

  Serwis został stworzony z myślą o porównywaniu kursów u różnych bukmacherów.

  Nie oferujemy zawierania zakładów bukmacherskich, ani im podobnych. W celu zawarcia zakładu należy wejść na stronę wybranej firmy i postępować zgodnie z jej regulaminem.

  Informacje pochodzą z oficjalnych stron firm bukmacherskich i są regularnie uaktualniane. Jednak z powodu ciągłych zmian wysokości kursów mogą pojawić się pewne rozbieżności pomiędzy informacjami podawanymi przez nasz serwis, a informacjami na stronie danej firmy bukmacherskiej. W celu sprawdzenia aktualnej wysokości kursu należy odwiedzić stronę wybranej firmy bukmacherskiej przed postawieniem zakładu.

  Czytaj więcej
 • Polityka Prywatności

  BetBrain dba o ochronę prywatności użytkowników. Troska ta leży u podstaw procedur stosowanych przy przechowywaniu informacji o użytkownikach.

  Nie pobieramy danych osobowych od osób przeglądających stronę. Potrzebujemy ich dopiero wtedy, gdy decydujesz się korzystać z naszego serwisu.

  Administratorem danych na naszej stronie jest BetBrain Limited. Od czasu do czasu będziesz powiadamiany o kontynuacji przechowywania Twoich danych za pomocą wiadomości e-mail. W każdej chwili będziesz mógł z tych wiadomości zrezygnować.

  Czytaj więcej
 • Status prawny

  BetBrain udostępnia darmowy serwis, pozwalający użytkownikom na porównywanie kursów u firm bukmacherskich z całego świata. Kursy na poszczególne zdarzenia są uaktualniane automatycznie przy współpracy z firmami bukmacherskimi wymienionymi na stronie BetBrain.com.

  Wartość informacji leży w umiejętności oceny najlepszych kursów. Ponadto BetBrain udostępnia automatyczne filtry, dzięki którym można wybrać najbardziej interesujące oferty z aktualnie dostępnych. Użytkownicy mogą zamówić wysyłkę tych informacji bezpośrednio na adres e-mail.

  BetBrain Ltd został założony w maju 2000 roku w Danii jako filia duńskiej firmy komputerowej. Jest to spółka z ograniczona odpowiedzialnością oparta na prawie brytyjskim. BetBrain podlega kierownictwu Ebbe Groesa i jego pracowników.

  Czytaj więcej