Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje ogólne

Serwis został stworzony z myślą o porównywaniu kursów u różnych bukmacherów.

Nie oferujemy zawierania zakładów bukmacherskich, ani im podobnych. W celu zawarcia zakładu należy wejść na stronę wybranej firmy i postępować zgodnie z jej regulaminem.

Dokładność danych

Informacje pochodzą z oficjalnych stron firm bukmacherskich i są regularnie uaktualniane. Jednak z powodu ciągłych zmian wysokości kursów mogą pojawić się pewne rozbieżności pomiędzy informacjami podawanymi przez nasz serwis, a informacjami na stronie danej firmy bukmacherskiej. W celu sprawdzenia aktualnej wysokości kursu należy odwiedzić stronę wybranej firmy bukmacherskiej przed postawieniem zakładu.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

BetBrain ani żadna osoba powiązana z BetBrain nie ponosi odpowiedzialności za przegrane, które mogą być związane z użytkowaniem naszego serwisu.

BetBrain nie jest gwarantem wygranych i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za przegrane związane z korzystaniem z informacji zawartych w naszym serwisie. BetBrain nie ponosi także odpowiedzialności za podanie niepoprawnych wyników albo niepełną informację odnośnie wyników na żywo.

Ostrzeżenie

Hazard może być bardzo niebezpieczny i użytkownik powinien obracać jedynie taką ilością pieniędzy, którą może przegrać bez uszczerbku dla swojego majątku.